Forever Supergreens

1 balenie/30 ks vrecúšok   46,57 €

Zmes 20 druhov zeleniny a ovocia, Aloe Vera a Horčíka dodáva ľudskému telu plnohodnotnú výživu. 
Je vhodný aj pre ľudí s poruchou príjmu potravy. Po rozmiešaní vo vode alebo v inom nápoji ( ovocnej šťave) si pripravíte chutný a ľahko stráviteľný nápoj. 
Redukcia hmotnosti - nápoj je vhodný aj pri chudnutí, pretože jedna dávka dokáže nahradiť jedno hlavné jedlo.
Športovci - či už sa chystáte na veľký tréning alebo víkendový beh, Forever SuperGreens ponúka výživovú vzpruhu, ktorú potrebujete,aby ste vyzerali a cítili sa čo najlepšie. 
 

Zloženie : špenátový prášok, brokolicový prášok, prášok z jačmennej trávy, prášok Spirulina, prášok Kale (okrasná kapusta - list, jablkový prášok, prášok z koreňa cukrovej repy, ryžová múka, prášok z červenej papriky , prášok z paradajok, jahodový prášok, brusnicový prášok, Acerola prášok, prášok z hlávkovej kapusty o, cibuľový prášok , prášok z mangostanu, tekvicový prášok , Mangold - repný prášok , čučoriedkový prášok, práškový koncentrát Acai, prášok Goji, prášok z mrkvy, koncentrát z hroznovej šťavy, koncentrovaný prášok z granátového jablka, prášok zo zeleného čaju, prášok z Lýciového extraktu, prášok z dužiny Aloe Vera Barbadensis, Maltodextrín, arabská guma, oxid kremičitý, kyselina citrónová, Stevia a slnečnicový lecitín.

Návod na prípravu dennej dávky: 
Pridajte jedno vrecúško do 240 ml vody alebo iného nápoja a dobre premiešajte .

Výhody Forever Supergreens

  • Ideálna zmes viac ako 20 druhov ovocia, zeleniny, superpotravín a aloe 
  • Podporuje rovnováhu pH a imunitu 
  • Podporuje prirodzenú energetickú hladinu a metabolizmus 
  • Obsahuje vysoko antioxidačné vitamíny C a E 
  • Je vhodný pre vegetariánov aj vegánov
  • Neobsahuje lepok