FOREVER ALOE PEACHES

1 L 34,12 € 

Aloe nápoj od spoločnosti Forever Living Products
je vyrobený z dužiny aloe vera a sladkých dozretých broskýň. Poteší chuťové kanáliky aj čuchové orgány. Veľmi chutí dospelým aj deťom.
Aloe má prirodzené čistiace schopnosti, ktoré pomáhajú tráviacemu ústrojenstvu absorbovať živiny do krvného obehu z potravín, ktoré konzumujeme. Zároveň tiež podporuje zvýšenie priateľských baktérií v črevách.

Jedinečný polysacharid acemannan a ďalšie živiny
v aloe, pomáhajú modulovať a podporovať imunitný systém. Aloe Vera gel z vnútra listu spolu so šťavnatým broskyňovým pyré s vápnikom tvoria robustný osviežujúci nápoj. Forever Aloe Peaches je čistý 84,5 % aloe vera gel z vnútra listu, spracovaný antisepticky, čo umožňuje, že neobsahuje žiadne konzervačné látky a farbivá.

Jedinečný polysacharid acemannan a ďalšie živiny v aloe, pomáhajú modulovať a podporovať imunitný systém. Aloe Vera gel z vnútra listu spolu so šťavnatým broskyňovým pyré s vápnikom tvoria robustný osviežujúci nápoj. Forever Aloe Peaches je čistý 84,5 % aloe vera gel z vnútra listu, spracovaný antisepticky, čo umožňuje, že neobsahuje žiadne konzervačné látky a farbivá. 

Obsah každého balenia tvorí prírodný a navyše ochutený gél, ktorý svojim zložením pripomína prirodzenú šťavu, ktorú by sa Vám podarilo získať rozlomením listu tejto rastliny. Aloa pravá obsahuje polysacharid acemanán, ktorý je jej hlavnou účinnou látkou.
Pri vnútornom užívaní pôsobí na aktiváciu imunitného systému a má taktiež antibakteriálny, antivirálny a antimikotický účinok.
Vo voľnej prírode je Aloa pravá jedna z mála rastlín, ktorá vám pomôže pri účinnej dezinfekcii vzniknutých rán.

Doručenie tovaru

Doručenie tovaru do max. 72 hodín
Garancia nepoškodeného tovaru.

Registrácia Forever

Po nezáväznej registrácií nákup so zľavou
5 % - 30 %