Forever Aloe-Jojoba Shampoo
 296 ml 26,30 €

Forever Aloe-Jojoba Shampoo
Obsahuje 31,61 % stabilizovaného gélu z aloe vera.
S vyrovnaným pH, prináša všetok svoj úžitok nielen vlasom, ale aj vlasovej pokožke, ktorá je často príčinou mnohých problémov spojených s vlasmi.

Napríklad psoriáza, ako sa ukázalo, reaguje na liečivé vlastnosti aloe vera.
Vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam je tento gél prírodnou alternatívou pre mnohé liečivé šampóny,ktoré možno nájsť v drogériách.
Pečať Vedeckej rady pre Aloe je zárukou, že v tomto šampóne sa používa aloe vera takej istej kvality, aká je v našich potravinových výrobkoch.
Ďalším komponentom je olej z jojobových semien, namiešaný v potrebnom pomere na vytvorenie vynikajúceho šampónu, ktorý má účinok nielen na vlasy, ale dodáva tiež mnoho výživných látok vlasovej pokožke na udržanie jej zdravého stavu.
Aloe Jojoba Shampoo je určený na udržiavanie čistých vlasov a vlasovej pokožky a ich zdravého vzhľadu, zanecháva vlasy lesklé a ľahko tvarovateľné.
Pomáha pri odstraňovaní šupiniek spôsobených lupinami a svrbením vlasovej pokožky a napomáha pri znovunadobudnutí rovnováhy vlhkosti, ktorá dodáva vlasom silu a hustotu.
S týmito dvoma prírodnými zložkami sú skombinované zvlhčujúce a spevňujúce látky, ktoré vytvárajú jemný výrobok, schopný čistiť dokonca aj tie najmastnejšie vlasy.