FOREVER CARDIO HEALTH

 
  CARDIO HEALTH  
  
    
 

CardioHealt   - pomoc pre srdce a cievy.

S koenzýmom Q10 je špeciálny prášok vytvorený tak, aby sa rozpustil v  Aloe Vera Gele a tak poskytol tri dôležité látky podporujúce zdravý kardiovaskulárny systém.

Podporuje zdravú hladinu homocysteínu, dodáva koenzým Q10 na správne fungovanie buniek a antioxidanty potrebné pre zdravé srdce. Tieto ingrediencie spolu podporujú celkové kardiovaskulárne zdravie. Koenzým Q10 je enzým, ktorý produkuje ľudské telo, a je dôležitý pre základné fungovanie buniek vrátane tých, ktoré sa týkajú srdca a ciev. Hovorí sa, že hladiny koenzýmu Q10 sa vekom znižujú a práve vtedy ich potrebujeme najviac.CardioHealth s koenzýmom Q10 zabezpečuje väčšiu zásobu Q10, ktorú vaše telo potrebuje.

 

Ďalším spôsobom, ako CardioHealth podporuje dobrú funkciu kardiovaskulárneho systému je, že pomáha udržiavať zdravú hladinu homocysteínu v krvi. Vitamíny B v prášku CardioHealth (vitamín B6, B12 a kyselina listová) udržujú homocysteín v zdravej nižšej hladine. Tým vlastne pomáhajú podporovať zdravé srdce a funkciu ciev.  CardioHealth taktiež obsahuje výber rastlinných extraktov (hroznové jadierka, kurkuma, kadidlovník a olivový list), ktoré - ako sa zistilo v štúdii - pôsobia priaznivo na podporu kardiovaskulárneho systému. K tomu všetkému sme pridali minerálne látky magnézium a chróm plus lecitín, ktoré sú potrebné pre zdravé srdce a ktorým vďačíme za pružné cievy, premenu tukov, a silné antioxidačné vitamíny C a E.

• ľahšie sa rozpúšťa vďaka aloe vera gélu

• poskytuje koenzým Q10, dôležitý pre základné funkcie buniek

• obsahuje rastlinné extrakty, minerálne látky, 

   lecitín a antioxidačné vitamíny potrebné pre zdravé srdce.

Obsah balenia : 30 vrecúšok MOC : 29,64 €   

Predstavené výrobky obsahujú vitamíny a minerálne látky, dopĺňajú ich nedostatok vo výžive a tým pomáhajú posilňovať zdravie.

Nemajú za účel diagnostikovať, zmierňovať, liečiť, uzdravovať alebo predchádzať špecifickým chorobám alebo skupinám ochorení.

Ak máte zdravotný problém, konzultujte ho so svojím lekárom.